Parking okęcie

Pytanie

gdzie można w Warszawie zostawić auto, żeby było łatwo się dostać na Okęcie?? Dodam, że chodzi mi o strzeżony, długoterminowy parking.

rozwiązano 0
Anonymous 5 lat 7 Odpowiedzi 202 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 7 )

 1. Najlepszy parking jest w spokojnej okolicy przy Hotelu Poleczki na Ursynowie (róg Poleczki i Wyczółki) skąd do lotniska jest 4 min albo autobusem 148 albo taksówka. Strzeżony, niedrogi w sam raz dla osób wylatujących z Okęcia na wakacje lub inną dłuższą podróż. Polecam!

 2. Nie polecam parkingu na ulicy Szyszkowej. Budują autostradę, wszystko jest rozkopane i kurzy się jak diabli. Po tygodniu nie poznałem własnego auta.

 3. Najlepszy parking jest w spokojnej okolicy przy Hotelu Poleczki na Ursynowie (róg Poleczki i Wyczółki) skąd do lotniska jest 4 min albo autobusem 148 albo taksówka. Strzeżony, niedrogi w sam raz dla osób wylatujących z Okęcia na wakacje lub inną dłuższą podróż. Polecam!

  Akurat;-)
  Dlaczego oszukujesz ludzi?
  Kto powiedział ze parking jest najlepszy?

  Najlepsza odpowiedź
 4. no można się spierać, który jest najlepszy, każdy ma swój gust i swoje odczucia. Nie wiem jakie cechy przekonują was do korzystania z tych parkingów, ale ja zawsze zostawiam auto na parkingu przy Alei Krakowskiej 42. Dla mnie on jest najlepszy, a dlaczego, przede wszystkim lokalizacja, ale też dobre połączenia z lotniskiem

 5. ja kilka razy korzystałam w Warszawie z parkingu przy ul. Szyszkowej 39. dane można znaleźć w internecie . zostawiałam samochód nawet na 3 tyg. w trakcie pobytu w Chinach. pamiętam że cena była ok. choć nie wiem jak w tym roku. samochód zawsze był oddany w stanie nienaruszony,. jest strzeżóny i jest też monitoring. plus jest taki, że odwożą cię z parkingu na lotnisko i jak wylądujesz to dzownisz do nich i odbierają cię z lotniska. wszytko w cenie parkingu.

 6. oj no to nie zazdroszczę, jedziesz na wakacje, wracasz, a potem patrzysz i myślisz, czy aby na pewno to moje auto? sprawdzałam ten parking przy Alei Krakowskiej 42, o którym tu piszecie i powiem wam, że bardzo mi się podoba to, że nie tylko ceny mają przystępne, ale też dla klientów mają bardzo fajne promocje, jak na przykład zniżkę na nurkowanie w Egipcie 🙂

 7. a ja zawsze jak mam gdzieś wylecieć, to auto zostawiam na parkingu przy Alei Krakowskiej 42, bo już klika razy miałem okazję z niego korzystać i zawsze wszystko było bez zarzutu. Szczególnie na pochwałę i wspomnienie zasługuje obsługa, miła, sympatyczna i zawsze chętna do pomocy.

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj