Pytanie
Niedługo mamy rocznicę i chciałbym zabrać żonkę na romantyczny wyjazd. Mamy 10 dni urlopu. Myślę o wyjeździe zagranicznym. Co myślicie o tym? Jaki kierunek byłby najlepszy? Oboje lubimy zwiedzać:)
oczekuje 0
Anonymous 2 lata 1 Odpowiedź 456 wyświetleń

Pytanie
Co oprócz imprezowania tam można robić? Co ciekawego zwiedzić? W jakim czasie jechać? Gdzie najlepiej nocować? Które kluby odwiedzić? Czy to jest wyspa dla ludzi po 40-stce?
oczekuje 0
Anonymous 2 lata 14 Odpowiedzi 492 wyświetleń

Pytanie
W podróż poślubną chcemy wybrać się gdzieś gdzie jest ciepło, odpocząć ale też i pobawić się. Ważne aby było smaczne jedzonko. Jako że ślub bierzemy w lipcu to najwcześniej sierpień lub wrzesień byłby najlepszym terminem. Gdzie tedy jest najlepiej? Gdzie ...
oczekuje 0
Anonymous 2 lata 5 Odpowiedzi 398 wyświetleń

Pytanie
Czy to prawda, że po Karaibach można podróżować tanio? Jakie są ceny? Czy ktoś był? Gdzie zarezerwować lot? Ile taka wycieczka kosztuje z biurem podróży?
oczekuje 0
Anonymous 3 lata 1 Odpowiedź 148 wyświetleń

Pytanie
Na ile najlepiej tam jechać? Z jakim biurem polecacie? Jaka cena jest przyzwoita w to miejsce? Proszę o wszelkie info
oczekuje 0
Anonymous 4 lata 1 Odpowiedź 125 wyświetleń

Pytanie
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego we Włoszech latem zapada zmrok już około godziny 21 gdzie ta godzina z lipca na sierpień/wrzesień około spada do 19. gdzie u nas wygląda to nieco inaczej. W jakiej mierze zależy to od ...
oczekuje 0
Anonymous 4 lata 1 Odpowiedź 119 wyświetleń