Najlepsze miejsce na podróż poślubną?

Pytanie

W podróż poślubną chcemy wybrać się gdzieś gdzie jest ciepło, odpocząć ale też i pobawić się. Ważne aby było smaczne jedzonko. Jako że ślub bierzemy w lipcu to najwcześniej sierpień lub wrzesień byłby najlepszym terminem. Gdzie tedy jest najlepiej? Gdzie wy byliście w podróży poślubnej?

oczekuje 0
Anonymous 3 lata 5 Odpowiedzi 544 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 5 )

 1. My na podróż poślubną pojechaliśmy do Teneryfy , przecudnie tam i naprawdę polecam za niewielką cenę nawet 🙂

 2. Ja z narzeczonym wybieramy się po ślubie na nasze Polskie pomorze;) Dokładnie szczecin. Wydaje mi sie nie ważne gdzie ważne żeby razem;) Wybrała bym jakiś ciepły kraj ale nie chcę latać samolotem z uwagi na stan błogosławiony;)

 3. My bylismy w Meksyku…Riviera Maya… w Resorcie Grand Sirenis…7 dni super wypoczynek …polecam

 4. Turcje, Grecje i inne „Egipty” zostawcie sobie na później. Tam zawsze bedziecie mogi pojechac za małe pieniądze. Polecam Wam dwa miejsca ( o ile budzet Wam na to pozwoli):
  1. Hawaje- a konkretnie wyspe Oahu-przepiekne widoki, zapierające dech w piersiach, idealne miejsce na podróż poślubną, aczkolwiek jeżeli jesteście imprezowiczami, może Wam sie nie spodobać pod tym względem, bo jest tam raczej spokojnie
  2. Dominikana- Punta Cana- słońce, alkohol i jedzonko pyszne- all inclusive, rajskie plaże z powyginanymi palmami nad wodą i pełno pelno imprez dookoła

 5. Ja z narzeczonym wybieramy się po ślubie na nasze Polskie pomorze;) Dokładnie szczecin. Wydaje mi sie nie ważne gdzie ważne żeby razem;) Wybrała bym jakiś ciepły kraj ale nie chcę latać samolotem z uwagi na stan błogosławiony;)

  Jeszcze ślubu nie macie a bachor w drodze? wstyd

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj