Gdzie mozna zjeść pieczone kasztany?

Pytanie

W jakim okresie i gdzie można zjeść pieczone kasztany?

rozwiązano 0
Anonymous 7 miesięcy 5 Odpowiedzi 11 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 5 )

  1. Tosia / Zdjęcia jak zwykle świetne. No cf3ż nie tylko Ty masz pbmlreoy z realizacją swoich planf3w. Ja zaczynałam sądzić, że ze mną coś nie tak. Ty masz malutkie dziecko, a ja zakochanego psa w domu, ktf3ry daje się we znaki. Jego miłość trwa już tydzień, a my nie wyspani, bo uczucie tęsknoty za suczką, nasila się u niego o 3 nad ranem.Powodzenia.:)))))

  2. W Rzymie we Włoszech;)

  3. Grace / Moja robota lezy odeogilm juz drugi tydzien, ale za to jaka pogoda piekna po burzy:)Zdjecia sa fantastyczne i jeszcze bardziej mobilizuja manie do pozytywnego lenistwa na lonie natury:)Caluje Pole ,milosniczke gry na pianinie w lapke,tak na wszelki wyoadek gdyby jej talent okazal sie wiekszy od Chopina w co wierze:)

  4. a tu za rogiem u mnie, via provinciale pisana 238 w sklepiku co sie nazywa orticello, hehehehehehehe najlepiej kupic surowe, ponacinas nozykiem cos w ksztalcie X i piec samemu na blasze w piekarniku lub na patelni ciagle mieszajac (zabawa moze trwac nawet 40 minut) albo obrac z twardego kubraczka i ugotowac, tez dobre. marron glace to zawsze kasztany tylko juz na slodko…. cos pysznego.

  5. a tu za rogiem u mnie, via provinciale pisana 238 w sklepiku co sie nazywa orticello, hehehehehehehe najlepiej kupic surowe, ponacinas nozykiem cos w ksztalcie X i piec samemu na blasze w piekarniku lub na patelni ciagle mieszajac (zabawa moze trwac nawet 40 minut) albo obrac z twardego kubraczka i ugotowac, tez dobre. marron glace to zawsze kasztany tylko juz na slodko…. cos pysznego. dodam jeszcze ze dla mnie mają smak jak słodka fasolka ale polecam każdemu można nabyć je w większych marketach tylko trzeba uważać żeby nie były spleśniałe i mokre przepis jak przyrządzić kasztany jest dostępny w internecie polecam

    Najlepsza odpowiedź

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj