Najlepsze last minute – gdzie lecieć?

Pytanie

Chcielibyśmy polecieć z dziewczyną na jakieś fajne last minute do jakiegoś ciepłego miejsca. Tyle, że mamy ograniczony budżet i nie możemy sobie pozwolić na jakąś bardzo daleką wyprawę. Pomyślałem o Egipcie bo to ciekawy kierunek i nie bardzo drogi. Orientujecie się jakie biura organizują takie wyloty w listopadzie i mają nie wygórowane ceny? Do tej pory nie korzystałem z usług żadnego biura i nie bardzo wiem na które się zdecydować.

rozwiązano 0
Anonymous 3 lata 16 Odpowiedzi 177 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 16 )

 1. W formie objazdówki, to polecam Ci Rainbowa: Dookoła Hiszpanii! Nie będziecie chcieli wracać do Polski;)

  Najlepsza odpowiedź
 2. Polecam Ci alfa star, bardzo dobre biuro, sprawdzone, a mają atrakcyjne ceny, na pewno znjadziecie coś dla siebie, zwłaszcza jeżeli chodzi o Egipt, mają bardzo bogatą ofertę.

 3. Przecież Pan może sobie czcić tam, gdzie Pan ma ochotę. Nikt wszakże Pan nie zmusza do wycciezki pod Pałac prezydencki. Nie ma Pan natomiast prawa do odmawiania prawa wyboru innym. Pan wpis przypomina mentalność włodarzy PRL-u. Oni też chcieli decydować kto, jak, gdzie i co ma robić. Co zasadniczo mnie nie dziwi bo i niemal cała Platforma ze swoją propagandą przypomina jeden wielki PRL – tyle, że w karykaturze, poniżej granicy obciachu.

 4. Ale tu nie chodzi o to że zrzogynewał dla Drzewieckiego ani nawet kiedy zrzogynewał ale o to, kiedy to oznajmił. Czasem trzeba się dziesięć razy zastanowić zanim skomentuje się post tego, ktf3ry się pięć razy nie musiał zastanawiać bo zastanowił się raz a dobrze (-;

 5. Jak dla Mnie, nie gdzie lecieć, tylko gdzie jechać… Jestem zachwycona objazdówkami z Rainbow Tours, jak dla Mnie to najlepsze spędzenie urlopu. Jestem dosć aktywną osobą i nie lubię spędzać wakacji na plaży, tylko zwiedzać. Jest dużo lastów na objazdówki, więc zawsze można wybrać coś ciekawego;)

 6. Ja też wybieram się do Egiptu, ale ostatniego dnia tego miesiąca (Taba, hotel Taba Paradise Resort*****, All inclusive) W Sharmie byłam dwa lata temu. Tak mi się spodobało, że znów lecę do Egiptu i znów z tym samym bp co dwa lata temu:)

 7. O tak Paryż w walentynki to cudowny pomysł, w zeszłym roku mój chłopak, a teraz juz mąż zafundował mi taką wycieczkę, było czarująco. A objazdówka jest naprawdę rewelacyjnie zaplanowana.

 8. Mnie dwa razy udało się trafić na bardzo fajne wycieczki w ofercie last minute. Były to wyjazdy objazdowe, podczas których zwiedziłam z dwójką swoich znajomych wiele ciekawych miejsc. Myślę, że taki wyjazd to też fantastyczna opcja dla pary.

 9. W dawnych czaacsh, gdy PO i Donek walczył w obronie Pielęgniarek za rządf3w JarKacza i wywał do „Obywatelskiego nieposłusześtwa rządowi i władzy”Napisałwm taką piosenkę o Hipokryzji do kabaretu,ktf3rej nikt niechciał wykonywać bo bije po oczach.Zamieszczam Poniżej:Hipokryzja 24. 9. 2006r.Wojna domowa w Polsce się toczy, Gdy się ogląda to „ prosto w oczy”,Gdy się otwiera, ktf3reś okienko, Że tumult – wojna – nie koniec jękom.Hipokryzja, hipokryzja !Ten co tumult wywołuje,Krzyczy – „skończyć z tym tumultem.On nie wodzem, ale „wujem”.Państwo prawa ? – rf3żne sądy,Oraz partie robią zamęt,By nie można było – rządzić.Na ustawy lać atrament,By zaczernić, by pokazać,Że jest w Polsce rozpacz – klęska.To postawa opozycji – Chuligańska a nie męska.Hipokryzja, hipokryzja !!!Kłamca krzyczy, że kłamstw – dosyć.Z wściekłą miną – nadal kłamie,Głos podnosząc pod niebiosy.Narf3d widzi – kto warcholi.Warchołf3w oślepia – zawiść. Władzy żądza i pieniądza,Dają pełny obraz sprawy.Hipokryzja, hipokryzja !!!Szantażysta, co wekslami,Straszy posłf3w, grozi śledztwemNad posłf3w – telefonami.Z rządem wojnę na ulicach,Chce toczyć platformy lwicaI inne zwierzaki – liska,Co im wściekłość w oczach błyska.Hipokryzja, hipokryzja !!!Państwo Polskie chcą rozwalić.Nie dopuścić do naprawy.Ci co prawo ustawiali.Hipokryzja, hipokryzja !!!Ma być taka demokracja:Dla mniejszości większe prawa.Dla większości mniejsza racja.Jak w komunie ta „ ludowa”Ma być taka HIPOKRACJA ?A może to HIPOMOWA,Albo HIPOTUSKIZACJA.

 10. Na tej akurat nie byłam, ale na pewno Ci się spodoba, zyczę udanych wakacji!

 11. A polecasz jakąś konkretną wycieczkę objazdową? Ja jeszcze nigdy nie byłam na tego typu wyjeździe, a chciałabym spróbować takiej formy urlopu. Najbardziej interesowałaby mnie Włochy 🙂

 12. Fajną ofertę ma Rainbow, tam w last minute możesz naprawdę niezłą wycieczkę za dużo mniejszą cenę wykupić, a jakość pozostaje na najwyższym poziomie.

 13. Ja 20 lutego wylatuję do Sharm, będę mieszkać w hotelu Al Diwan. W katalogu alfastaru znalazłam ten hotel i od razu mi się spodobał bo jest w takim arabskim stylu. Wygląda bosko na zdjęciach i mam nadzieję, że tak jest w rzeczywistości. Może ktoś był?

 14. Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź 🙂 Wybrałam wycieczką „Włochy i Sycylia – szlakiem pomarańczy” 🙂

 15. Na romantyczny wyjazd moim zdaniem najlepsza jest wycieczka objazdowa „Paryż 6 Dni” – idealny prezent na walentynki 🙂

 16. Zastanawiamy się właśnie z chłopakiem nad jakimś wyjazdem romantycznym, ale w formie objazdówki, bo chcemy też coś dodatkowo zobaczyć. Może ktoś poleci nam coś fajnego :)?

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj