Jak połączyć pracę i podróże?

Pytanie

Kocham podróżować! Od zawsze fascynował mnie świat i ludzie ich kultura, tradycja. Od Nowego roku postanowiłam coś z tym zrobić. Jak połączyć pracę z podróżami? Chciałabym z moim mężem pracować i jednocześnie zwiedzać i poznawać świat. Od czego zacząć? Czy moje marzenia mogą stać się rzeczywistością? Jesteśmy młodym małżeństwem.

oczekuje 0
admin 4 lata 2 Odpowiedzi 554 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 2 )

  1. Muszę niestety Ci powiedzieć, że bardzo trudno to ze sobą pogodzić, zwłaszcza jak jesteście młodym małżeństwem, u nas to było tak, że po ślubie wyjechaliśmy w podróż poślubną na Furteventure i potem długo długo nic, bo a to ja nie miałam urlopu, a to mąż, potem ciąża i zero podróżowania bo czułam się tragicznie, potem synek się urodził i wydatki się mnożyły, teraz po półtora roku od jego narodzin, lecimy w lutym właśnie na Fuerte, ale uwierz, że zamiast się cieszyć to myślę czy na pewno mąż będzie miał ten urlop, czy mnie nie ściągną do pracy, albo co najgorsze mały się rozchoruje, marzenia marzeniami,ale rzeczywistość potrafi mocno ściągnąc na ziemię.

  2. Ja z żoną jesteśmy alpinistami przemysłowymi, w związku z czym żyjemy i pracujemy w delegacji średnio 8-10 m-cy w roku. Ja dodatkowo jestem pilotem, więc przy każdej wolnej okazji pędzę do najbliższego aeroklubu i oglądamy co raz inne tereny z góry 🙂
    Inny pomysł na realizację takich marzeń – to akwizycja międzynarodowa – pomyśl nad tym jeśli macie takie możliwości.
    Pozdrawiam.

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj