Czy warto wypożyczać samochód na wakacjach?

Pytanie

Lecimy na wakacje samolotem. Wybraliśmy Majorkę. Zastanawiamy się nad wypożyczeniem samochodu. Czy warto? Ile kasy szykować?

rozwiązano 0
Anonymous 5 lat 7 Odpowiedzi 285 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 7 )

  1. warto, na majorkę polecam najnowszy model VW polo

  2. Pewnie, ze warto…. Zamow wczesniej, zaplacisz taniej. zamow odbior i odstawienie z lotniska, odpadna ci koszty taxi na dojazd do hotelu, a cena tez bedzie na pewni nizsza niz wynajem z hotelu. Pozatym wsiadasz i jedziesz gdzie i kiedy TY chcesz… Ostatnio bylismy na Krecie, wynajelismy na 7 dni, tj. caly pobyt… Super sprawa, na kolejne wczasy tez wynajmiemy. Kolega byl na Menorce, koszt ok 30-40 euro za dzien, zalezy od pojazdu. pozdrawiamy i milego pobytu….

  3. zawsze warto wypozyczyc samochod na wakacjach wyniesie cie taniej niz fakultety od rezydentow a zobaczysz cos czego turysci wysylani masowo nie zobacza. ja tak zawsze robie

  4. W takim razie warto wszystkim zadzratwialym czerwonym komuchom (skoro uzywasz juz takich określeń) ze za Allende w Chile odbywał sie klasyczny przewrf3t komunistyczny. Po przejęciu wladzy przez Pinocheta z Chile wywalono okolo 30k kubańskich „doradcf3w”. Odbywała sie tam regularna wojna domowa z komuchami – zginelo ich okolo 3 tysiecy z czego co ciekawostka (oni sami weryfikuja tą liczbę) do polowy. Podobno reszta wyjechala i pozmieniala nazwiska bo mieli żony i dzieci w Chile. Żołnierze po stronie Pinocheta zginela z rąk lewakow znacznie więcej. O tych dzieciach i zmienionych nazwuskach mf3wiła mi Chilijka – bojowniczka za Allende. Pracowała wtedy w ambasadzie polskiej. Duzo z nią rozmawialem na te tematy. Nie była juz taka pewna co do oceny Allende.

  5. Nie tyko warto ale trzeba bo Polak bez samochodu nie moze sie obejsc

  6. to objeżdza z wykładami świat…niedawno odwiedził MICHIGAN UNIVERSITY gdzie DAWAŁ ,,PRAWDĘ ” o ryraczech ,,OKRĄGŁEGO STOŁU ” ….nic dziwnego że tam to głf3wnym OBALACZEM muru berlińskiego to jest JUŻ niejaki GORBACZOW…ich ,,PRAWDA” staje się tam PRAWDĄ HISTORYCZNĄ….

    Najlepsza odpowiedź
  7. To właśnie ta tancerka, o ktf3rej pisałam, w auyrktle dotyczącym sprawozdania z kongresu What the Bleep ,Super . ze ja znalazłeś. Nie wiedziałam, ze jest w necie.Piszesz : Skok w cykl przypominałby wybf3r lodf3w w lodziarni. Proszę o kulkę przyczynowego, mentalnego a resztę na chybi trfil , byle w całości było ich 30 i trwało co najmniej 1000 lat na to mi to wszystko wygląda.Tysiąc lat czy 100 to i tak tylko jeden z elementf3w gry , biorąc pod uwagę iluzoryczność czasu rf3wnież.Jak czasem się leci w Ld , nie czuje się ciała lub czuje ( bo jest się przyzwyczajonym do formy i jej obecność daje poczucie bezpieczeństwa) i rozumie się , ze cokolwiek teraz chcesz przeżyć, czy się dowiedzieć, to za chwile masz to. Jest to moment wyboru doświadczenia, inkarnacje według mnie są jakby tym samym, rf3żnica polega na tym, ze inkarnujac się, zatracasz pamięć doświadczeń z innych inkarnacji ( co przecież nie znaczy , ze ich nie masz, bo w twoim głębokim zbiorze doświadczeń to masz) a dostając to w Ld nie tracisz pamięci, chyba ze się dasz wciągnąć akcji, wtedy nie rożni się to od tego, co się dzieje, jak się człowiek inkarnuje.

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj