Z jakim biurem podróży do Chin?

Pytanie

Jakie biuro podróży najlepiej organizuje wycieczkę do Chin? W którym mają atrakcyjne ceny? Ilu dniowe zazwyczaj są te wycieczki? Z jakim biurem Wy byliście? Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie.

oczekuje 0
Anonymous 4 miesiące 6 Odpowiedzi 15 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 6 )

  1. ja byłam we wrześniu 2011 roku z Rainbow tours na wycieczce Wejście Smoka . Wycieczka była 10 dniowa. Płaciłam około 6 tys. za osobę. Trzeba było mieć jeszcze około 120 S na wejścia. W programie był Pekin, Szanghaj, Suzou, Xian, klasztor Shaolin i inne rewelacyjne miejsca. Polecam gorąco. z nami była pilotka Paulina, bardzo kompetentna osoba. Pokazał nam wiele rzeczy poza programem. Naprawdę polecam. Chiny wspaniałe i na pewno jeszcze tam wrócę. Z tym biurem byłam już kilka razy i jak na razie się na nich nie zawiodłam.

  2. Ecco Travel ma przystępne ceny i wiele opcji, osobiście byłam we wrześniu 2011 na „Cesarskie Chiny”, przewodnik p. Jacek, chyba nie ma lepszego- profesjonalizm w każdym calu., polecam

  3. Hmm, z biurem podróży jednak jest bezpieczniej, moja znajoma była w Tajlandii, czyli Azja z biurem allinclusive.com.pl i wróciła zadowolona. Nie wiem, czy mają Chiny, ale warto sprawdzić i ch oferty.

  4. Byliśmy 3 tygodnie bez biura podróży kupiliśmy bilet do Pekinu z przesiadką w Moskwie 1800 zł w obie strony. A na miejscu jest dużo hoteli i hosteli w dobrych cenach, komunikacja jest bardzo dobrze rozwinięta metra, autobusy. Sklepy dobrze zaopatrzone np Tesco i bardzo dużo restauracji o zróżnicowanych cenach i bardzo smaczne jedzenie.Dobry słownik i życzę miłej podróży

  5. chyba wolałbym bardziej egzotyczne miejsce niż Chiny 😉

  6. Ostatnio widziałam, że FunClub organizuje wycieczkę do Chin za 7800zł na osobę, na 17 dni:)

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj