Wycieczka obiazdowa autokare. Co myślicie?

Pytanie

widzę, że coraz ciekawsze są wycieczki kilkudniowe objazdowe autokarem. Byliście już na takiej wycieczce? Czy są one męczące? Faktycznie dużo można zwiedzić? Gdzie polecalibyście się wybrać? Czechy? Włochy? Kraje Beneluxu?

oczekuje 0
Anonymous 3 miesiące 4 Odpowiedzi 27 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 4 )

  1. Bylam na takiej wycieczce w Paryzu kilka dni ,po drodze Bruksela ,podroz bardzo meczaca ,jak dojechalismy do Paryza to padlam do lozka jak flak .zwiedzanie w tempie przyspieszonego filmu ,gdyby nie fotki robione w kazdym miejscu niewiele bym pamietala a i tak nie pamietam co gdzie bylo ..stale ktos gdzies sie nam zgubil ..choc ludziska fajne ,kazdy chcial cos kupic a na zakupy nie bylo czasu .Paryz przepiekny ale pozostaly tylko migawki ,teraz jak sie wybiore gdzies dalej to tylko samolotem -szkoda czasu na podroz autokarem

  2. Nie mam doswiadczenia w tego typu wyprawach ale z mojego punktu widzenia takie wycieczki to musi byc bardzo meczace. Przede wszystkim czas podrozy jest o wiele dluzszy niz samolotem a co za tym idzie jest to meczarnia. Druga sprawa – zwiedzanie grupa nigdy nie jest satysfakcjonujace iz nie kazdy lubi to samo, lepiej samemu zaplanowac i ustalic miejsca ktore warto zobaczyc ( jesli nie mamy zielonego pojecia o danym miejscu wystarczy zapytac google, internet to kopalnia wiedzy ) . Warto tez przeliczyc czy wynajecie samochodu + tanie linie lotnicze + skromne zakwaterowanie w rzeczywistosci nie wyjdzie taniej niz taka wycieczka, choc stawiam dobra kawke ze jednak mam racje.

  3. Na objazdówki jeżdżę 2-3 razy w roku. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście kto jest indywidualistą i alfo – omegą niech nie korzysta, Trzeba umieć być w grupie.
    To jakby świat w pigułce- bardzo trudno samemu opracować program, zarezerwować hotele , muzea, statki itp.i jeszcze przygotować się merytopryczne. Jednym słowem każdy niech wypoczywa jak lubi. A ja lubię objazdówki.

  4. Mam 56 lat i polecam .W ten sposób już trochę zwiedziłam,jest trochę męcząco ale w fajnej grupie super się zwiedza pomimo ,że tempo exspresowe

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj