TURCJA

Pytanie

Witam, planuje wakacje na przyszly rok. Prawdopodobnie bedzie to Turcja. Czy warto tam jechac? Jesli tak to jaki rejon wybrac? Gdzie sa najladniejsze widoki,plaze? Stawiamy na wypoczynek, aczkolwiek tez chcemy cos pozwiedzac, najchetniej jakies 1-dniowe wycieczki. Planujemy urlop na pazdziernik. pozdrawiam.

oczekuje 0
Anonymous 4 lata 4 Odpowiedzi 173 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 4 )

  1. Turcja jest ok.polecam wycieczke do Kapadocj iPamukale jest co zwiedzać.Side ma ładne plaże

  2. Byłam w tym roku na wycieczce wypoczynek i zwiedzanie (6+4). Było super i bardzo polecam ten kraj i właśnie w szczególności objazdy bo można zobaczyć naprawdę wspaniałe miejsca, np Kapadocja, Pamukkale, Stambuł, Ankara. Szkoda czasu na siedzenie cały czas na plaży. 4 dni wypoczynku (w moim przypadku Didyma z łądną piaszczystą plażą) w zupełności wystarczyły a przez następne 6 było po prostu cudownie. Zachwyciłam się krajobrazem i życzliwością Turków. Być może kiedyś tam wrócę ale teraz do wschodniej Turcji bo zachodnio-środkową mam zaliczoną. Szczerze polecam.

  3. My także byliśmy w tym roku.(para 20 i 21 lat) Było cudownieee. Najlepsze wakacje. Byliśmy na Riwierze, w Alanyi. Plaża fantastyyyczna. (wcześnie byliśmy w Bułgarii, Tunezji, i Grecji) tutaj zdecydowanie najcieplej, najciekawiej, najładniej. W ogóle całe miasto, zamek, restauracje na samej plaży, tak samo dyskoteki. Mieszkaliśmy w hotelu *** a był o niebo lepszy niż tunezyjski ****. Ach no i koniecznie Pamukkale, Kapadocja, Side trzeba zobaczyć. Nas wyniosło.. All, ***, przy samej plaży, LM (3 dni przez wylotem), 15 dni, Triada, 1950/os. Oby dane nam było kiedyś tam wrócić, ehheh, pozdrawiam.

  4. Turcja jest ok,Antalya,Alanya należy napewno zwiedzić Kapadocję i Pamukkale,ale niezapomniany dla mnie jest Egipt,byłam w miejscowości Taba,bo to najlepsze miejsce jeśli się planuje wycieczki ,polecam w szczególności Petrę,Jerozolimę,Kair piramidy- wycieczki ciężkie ale warto!

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj