Polska zwiedzanie 30-40dni

Pytanie

Mam ogromną prośbę, otóż jesteśmy Polakami mieszkającymi od ponad 40 lat w Australii. Małżeństwo wiek około 50lat. Z różnych względów nie byliśmy w Polsce od czasu wyjazdu(razem z rodzicami). Teraz warunki pozwalają nam przyjechać do ojczyzny na około 3 miesiące (od 28 pazdziernika do 25 stycznia). Ze względu na rnaszych rodziców, którzy przylatują z nami ,połowę pobytu chcemy potraktować jako sentymentalną podróż w nasze rodzinne strony(podlasie) a drugą połowę(w dwóch turach, czyli od około 10 listopada do około 10 grudnia i gdzieś 12-15 dni w styczniu) chcemy spędzić na zwiedzaniu kraju (być może już tu nie będzie dane nam przyjechać). Mamy prośbę – co warto zwiedzić aby zobaczyć jak najwięcej i pokazać to naszym rodzicom i w sumie dorosłym (22 i 17 lat) dzieciom.

oczekuje 0
admin 4 lata 1 Odpowiedź 176 wyświetleń 0

Odpowiedź ( 1 )

  1. Mimo, że termin, jak na polskie warunki, wybraliście najgorszy. W Polsce mamy piękny maj, teraz złotą polską jesień, ale i tak jest wiele miejsc wartych zobaczenia. Nie wiem co Was interesuje, ale nie wyobrażam sobie abyście pominęli Warszawę, Kraków (z krótką wizytą w Wieliczce i Zakopanem), Częstochowę.
    Koniecznie Trójmiasto. Warty zobaczenia jest Toruń, Gniezno,Poznań, Wrocław.
    Mnie podobała się też Łódź i Lublin, Białystok…
    Nie wiem czym się interesujecie, można zorganizować wycieczki tematyczne… Każde z wymienionych miast ma swoją historię i wiele do zaoferowania.
    Pozdrawiam z Dolnego Śląska 🙂

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj