Myślicie już o majówce? może objazdówka?

Pytanie

Czy zastanawiacie się już nad majówką 2013? wyjeżdżacie gdzieś? wybralibyśmy się ze znajomymi na kilka dni na jakąś objazdówkę, co polecacie?

rozwiązano 0
admin 5 lat 5 Odpowiedzi 254 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 5 )

  1. Ja byłam na objazdówce po Egipcie z alfa staru, bardzo fajna wycieczka, można też wykupić opcję z pobytem wypoczynkowym, dużo można zwiedzić, przewodnik bardzo ciekawie opowiada. Cenowo też nie wychodzi drogo. Wogóle alfa star ma dość bogatą ofertę wycieczek objazdowych m.in. do Egiptu, Japonii, Indii, Portugalii, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

  2. Wprawdzie to jeszcze kawał drogi, ale pewnie będę polować na jakąś okazję z Unity Line 🙂 Dla mnie – tylko Skandynawia!

  3. majówkowe ROKO

  4. Alfa star ma bogatą ofertę jeżeli chodzi o wycieczki objazdowe, ja byłam na objazdówce po Egipcie, nazywało się to Egipt od A do Z, ale są też wycieczki do Indii, Portugalii, Japonii, Izraela, Tajlandii, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

  5. 5 dni to trochę mało na objazdówkę, wiec dużego terenu się nie zwiedzi. Ja się zastanawiam nad Pieninami, dawno mnie tam nie było a uwielbiam tamte rejony.

    Najlepsza odpowiedź

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj