Morze czy góry? Co wybierasz?

Pytanie

Mieszkając w Polsce mamy do wyboru morze i góry. Gdzie wolicie spędzać wakacje i swój wolny czas? Co was ciągnie w to miejsce i jaki rejon jest waszym ulubionym?

rozwiązano 0
Anonymous 5 lat 20 Odpowiedzi 345 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 20 )

 1. morze ! jestem leniwa

 2. Nie lubię gór, no chyba, że na krótki spacer. A może uwielbiam (ale nad nasze nie jeżdżę – za drogo i niepewna pogoda). Ale tak, czy tak – MORZE bez dwóch zdań, nawet bym się nie wahała.

 3. wiesz co ja jestem z tych co kochają góry, szczególnie Bieszczady, ale od czasu do czasu lubię się wybrać nad morze tylko po sezonie, jak jest mniej ludzi.

 4. Porównywanie morza i gór jest bez sensu, bo to 2 zupełnie różne różne rodzaje krajobrazu i spędzania wolnego czasu. Góry (zwłaszcza te silnie zalesione poza sezonem zimowym) to przede wszystkim piękne widoki, obcowanie z naturą i aktywny wypoczynek. Morze z kolei kojarzy się raczej z brakiem powalających krajobrazów i leniwym wylegiwaniem na plaży, chyba że ktoś lubi kilkukilometrowe spacery po piasku. Generalnie nadmorskie lenistwo poleciłbym osobom ciężko pracującym fizycznie, a górską aktywność tym, którzy dostają garba i zastoju mięśni od siedzenia w biurze.

 5. Zdecydowanie góry. są piękne! Zachwycają swym majestatem.NIe tylko dostarczają przeżyć estetycznych, ale stwarzają mozliwość pokonywania własnych ograniczeń. GDY CIAŁO ZMĘCZONE, DUSZA WYPOCZĘTA!!!

 6. jedno i drugie ma swój urok… ja zakochana jestem w bieszczadach. pojezierza też są urokliwe, zwłaszcza głęboczek 🙂 jest tam przepięknie, kameralnie i cicho… coraz mniej takich miejsc, a szkoda.

 7. Nad morzem masakra jak widze te tłumy leżące jak szprotki w puszce co za przyjemnośc do tego zimna woda. Góry góry góry !!!!!!!!!!! o każdej porze roku piekne !!!!!!!

 8. Dla leniwcow morze -dla aktywnych GÓRY

 9. jak zwykle pytanie zadane przez portal dla podtrzymania he he

 10. Oczywiście góry ciekawsze co krok inny widok nie jak nad morzem piasek i woda. Pytanie bezzsensowne żeby coś podać w necie bo prezes wymaga.

 11. morze latem góry zimą

 12. Oczywiście, że morze. Szum fal i ten zapach tak pozytywnie nam mnie działa.

  Najlepsza odpowiedź
 13. Trzeba dodać że i nasze góry i morze są idealnym miejscem na wypoczynek. Szkoda że nasz klimat nie pozwala na to by nad morzem móc wypoczywać cały rok:) Dlatego ja np. zima wyjeżdżam sobie do jakiegoś ciepłego kraju. Ofert w itace jest od groma wiec jest w czym wybierać.

 14. Zdecydowanie góry, które są zawsze interesujące niezależnie od pory roku.

 15. Latem morze, zimą góry:) Może uda mi się wyskoczyć na kilka dni na narty, ale dziecko wysyłam z ALmaturem na obóz narciarski do Wisły:)

 16. Góry – zimą!

 17. Góry nad morzem……

 18. a może góry czy doliny ? ( :

 19. W Polsce jedynie w góry, nad Polskie morze już nigdy nie pojadę, wolę dołożyć z 200 zł albo nawet tyle samo wydać co u nas w pl i lecieć w ciepłe kraje 🙂 Mam pewną pogodę, ciepłą wodę, a u nas różnie to bywa, ale przeważnie trzeba mieć szczęście, żeby cały urlop był upalny ;]

 20. Kinkong, a nie lepiej na narty? Zimą musi być odrobina mrozu i najlepiej góra śniegu. Oczywiście na urlopie, a nie na drodze do pracy.

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj