Gdzie wyjechać z małym dzieckiem na wycieczkę?

Pytanie

Gdzie wybrać się z dzieckiem na udany urlop? Do jakiego kraju polecalibyście wyjechać? Mam 4 letnią córeczkę i 6 letniego synka. Chcemy z mężem gdzieś wyjechać. Tylko gdzie?

oczekuje 0
Anonymous 5 lat 6 Odpowiedzi 293 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 6 )

  1. Może z dzieciakami warto zwiedzić na początek Polskę? Całkiem sympatycznym miejscem,jest ten hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Malownicze tereny, gdzie można urządzić sobie spływ kajakami, udać się na wycieczkę rowerową. Mają kameralna atmosferę i dobrą kuchnię . Z tego co wiem to jest jedno z ulubionych miejsc pani Gessler 🙂

  2. uważam, że na początku fajnie by było pokazać pociechom trochę Polski , jest taki portal nextur gdzie są juz gotowe pomysły i scenariusze na wycieczki rodzinne, mozna z tego skorzystać lub samemu stworzyć trasę, co chcemy pokazać dzieciom, uważa, że będa bardzo zadowolone w końcu z rodzicami to wszędzie fajnie

  3. wiesz ciężko powiedzieć gdzie dokładnie, może masz jakieś preferencje?? ale też pytanie na jak długo chcesz pojechać na ten urlop i skąd jesteś bo wiesz pięknych miejsc naprawdę sporo. Ale jakbyś była w okolicach Wadowic możesz śmiało się wybrać tutaj http://www.zatorland.pl/ dzieciakom na pewno się spodoba park z dinozaurami.

  4. Pytanie brzmi: kiedy, czym (tzn wyjazd samochodem czy też samolotem) i jakim dysponujecie budżetem?

  5. Damn, I wish I could think of smeothing smart like that!

  6. dotinn ma całkiem niezły pomysł, też słyszałem o Głęboczku. Z tego co wiem mają specjalnie przygotowany hotel dla małych gości. Według mnie z dziećmi w tym wieku lepiej daleko nie wyjeżdżać, więc wakacje w Polsce będą dobrym rozwiązaniem.

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj