Czy do Egpitu potrzebuje paszportu?

Pytanie

Czy jeśli decyduje się na wyjazd do Egiptu potrzebuje wyrobić sobie aktualny paszport? Czy nie wystarczy mi tylko dowód osobisty?

rozwiązano 0
Anonymous 4 lata 16 Odpowiedzi 121 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 16 )

 1. licencja pilota i prawo jazdy na transfer z lotniska

 2. tak. potrzebujesz paszportu. trzeba mieć także aktualną kartę pływacką bo samolot przelatuje nad wodą.

  Najlepsza odpowiedź
 3. A gdzie taka wize można dostać i czy trzeba jakiś czas na nią czekać?

 4. Polacy musza miec wize, ale np. obywatele niemiec NIE pomomo, iz Egipt nie jest w UE…. niestety na lotnisku jest taki kibel, ze pomimo iz moj chlopak ma niemiecki paszport to i tak sie z nim klocili o zaplacenie wizy….. zacofany i tepy kraj…..tylko naciagaja na kase

 5. W bagażu bez paska a na dowód walizce.

 6. paszport

 7. bez paszportu ani rusz!

 8. wizy nie potrzebuja obywatele niektorych krajow UE ale tylko do niektorych miast jak Sharm albo Hurgada zdaje sie i tylko na okreslony czas chyba ponizej miesiaca. Wiza jest dostepna na lotnisku na miejscu przed bramkami ceny to chyba ok 20 albo 25 USD. po zakupie wizy wypelnia sie krotki formularz ( imie, nazwisko,adres, cel wizyty itp.) i z tym na przejscie.bez problemu.turystyka to 2 zrodlo dochodu(dochod z kanalu sueskiego to glowne zrodlo) w Egipcie wiec z turystami obchodza sie jak z jajkiem.

 9. a czy Egipt jest w UE?
  a NIE?

 10. a czy Egipt jest w UE?

 11. wizy nie potrzebuja obywatele niektorych krajow UE ale tylko do niektorych miast jak Sharm albo Hurgada zdaje sie i tylko na okreslony czas chyba ponizej miesiaca. Wiza jest dostepna na lotnisku na miejscu przed bramkami ceny to chyba ok 20 albo 25 USD. po zakupie wizy wypelnia sie krotki formularz ( imie, nazwisko,adres, cel wizyty itp.) i z tym na przejscie.bez problemu.turystyka to 2 zrodlo dochodu(dochod z kanalu sueskiego to glowne zrodlo) w Egipcie wiec z turystami obchodza sie jak z jajkiem.

  Obchodza sie jak z jajkiem? To Ty chyba do innego Egiptu latasz……

 12. na wielbłąda to prawo jazdy potrzebne !

 13. a nie!!!!!!

 14. paszport i wiza

 15. A ja yczytałam na jakieś stronie, że paszport do Egiptu musi być ważny 6 miesięcy, ale czy chodzi o to, że już go mam 6 miesięcy czy o 6 miesięcy do końca ważności paszportu?

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj