Ciepłe kraje… Gdzie na zimę?

Pytanie

Należę do osób które kochają wylegiwać się na słońcu, uwielbiam wysokie temperatury i bezchmurne niebo.. Gdzie w takim razie zimą wybrać się na wakacje aby oderwać się od polskiej zimnej rzeczywistości ?

rozwiązano 0
Anonymous 4 lata 20 Odpowiedzi 210 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 20 )

 1. Polecam Kenię. Byłam rok temy i w tym roku też się tam wybieram. cudowna przygoda 🙂

 2. A kto by nie chciał urwać się z tej zimnej i nie przyjemnej Polski choć na 2 tygodnie 🙁

 3. EGIPT kocham ten kraj za jego prpozycje wczasów Hotel TRPIKANA SEA BEACH rewelacja Sharm

 4. Kanary niestety są drogie . Ceny bardziej egzotycznych miejsc będą bardziej porównywalne. W razie co zapytaj net2008[a]poczta.fm lub zadzwoń 22 408 37 37 pozdrawiam
  Andrzej

 5. Dla mnie Egipt… kocham to słońce, powietrze i samoloty nad ośrodkami 🙂 Zwłaszcza kiedy u nas leży śnieg, a ja grzeję garba nad basenem 🙂

 6. Tajlandia, Maldives lub tez Cape Town w Afryce Poludniowej

 7. Nieledwia

 8. Polecam Australie. Na pewno bedziesz zadowolona. Wspaniale jest i do tego piekne widoki. Cieplo, woda, gorki i kangury:)

 9. Dla mnie Egipt… kocham to słońce, powietrze i samoloty nad ośrodkami 🙂 Zwłaszcza kiedy u nas leży śnieg, a ja grzeję garba nad basenem 🙂 Witam w klubie!!!

 10. ja polecam Ghanę stosunkowo niedrogo jeśli dobrze sie poszuka lotu a i hostel na miejscu z kilka dolców dziennie można znaleść jeśli oczywiście ktoś nie nastawia sie na cuda pod tytułem all inclusive tylko na przygodę. Podstawa to oczywiście Angielski . 10-15 $ na dzień pomijając alkohol i jest czym cieszyć oko.

 11. Myslę, że najlepsza będzie Fuerta, ciepło, niedaleko i niedrogo! Ja jeżdzę co roku właśnie zima i jestem zadowolony, sprawdź sobie na stronce rainbowa oferty.

 12. Mexico, mam tylko tam 2 h samolotem,a pogoda niesamowita i zycie jak w raju:)

 13. Ja uwielbiam Wyspy Kanaryjskie, zawsze jest tam pięknie i ciepło. Wchodzą teraz nowe katalogi w biurach podróży i jeśli w miarę szybko się zdecydujesz możesz kupić około 20% taniej taką wycieczkę. Ewentualnie z dalszych kierunków polecam Malediwy lub Tajlandię.

 14. A kto by nie chciał urwać się z tej zimnej i nie przyjemnej Polski choć na 2 tygodnie 🙁 Ja planuję wyjechać do Egiptu na początku grudnia.Mama 30 syn 11

 15. tylko i only Dominikama, bylam w tamtym roku i tym tez będę:)

 16. A ja tam uciekam do Egiptu na sylwestra, znajomy znalazł juz dla nas świetną ofertę first w alfa starze, lecimy do Hurghady do hotelu Lillyland Beach Club Resort, szampan w basenie to jest to!

 17. Kanary wcale nie są drogie. My w zeszłym roku w zimie wydaliśmy niecały 1000zł na osobę na 7 dni. Z przelotem, hotelem, wynajęciem samochodu, jedzeniem i wszystkimi dodatkowymi zakupami. Fakt, sami wszystko zorganizowaliśmy, ale dzięki temu zaoszczędziliśmy ponad tysiąc złotych, bo wycieczki z biur podroży poniżej 2000 tys nie schodzą. A było fantastycznie.

  Najlepsza odpowiedź
 18. Nieledwia

 19. A kto by nie chciał urwać się z tej zimnej i nie przyjemnej Polski choć na 2 tygodnie 🙁 Ja planuję wyjechać do Egiptu na początku grudnia.Mama 30 syn 11 A MOGE Z WAMI JECHAC??????STAWIAM WCZASY DLA NAS !!!!

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj