Byliście kiedyś w Anglii na wakacjach?

Pytanie

Pytam o dobre miejsca poza Londynem i ogólnie raczej w rejonach turystycznych a nie w miastach…

oczekuje 0
Anonymous 3 lata 5 Odpowiedzi 153 wyświetleń 0

Odpowiedzi ( 5 )

 1. Hej, polecam stonehenge, windsor a jak lubisz morze to Bournemouth, piekne, piaszczyste plaze. Rowniez niedaleko Brigton sa fajne klify, Beechy Head. pozdro.

 2. Polecam Dorset.
  Piekna miejscowosc, ma rowniez plaze (kamienista).

  Rowniesz klify w Dover, przepiekne!

  No i oczyiscie Londyn. Wgoogle jest wiele wycieczek po londynie, ktore mozna wykupic, lub jak sie samemu poszuka, mozna zaplanowac caly dzien i zwiedic wiele miejsc. Powodzenia x

 3. Polecam Dorset. Piekna miejscowosc, ma rowniez plaze (kamienista). Rowniesz klify w Dover, przepiekne! No i oczyiscie Londyn. Wgoogle jest wiele wycieczek po londynie, ktore mozna wykupic, lub jak sie samemu poszuka, mozna zaplanowac caly dzien i zwiedic wiele miejsc. Powodzenia x

  PS. Probowalam zamiescic link do obu miejscowosci i niestety zostalo to uznane za spam, wiec musialam usunac linki, ale wystaczy wpisac w google dorset uk lub dover uk (najlepiej na grafice) i juz.

 4. Spędziłam Miesiąc wakacji w miejscowości Ramsgate, Urocze niezbyt duże nadmorskie miasteczko, w Kent. NIedaleko do Cunterbury, do Londynu ok. 2 h jazdy. Ewentualnie Margate. Także miłe mijesce.
  Powodzenia w wyborze 🙂

 5. polecam również półwysep Cornwall miasteczko Barnstaple, względnie Newquay.

Napisz odpowiedź

Przeglądaj
Przeglądaj